Krzyzowka.NET Wyłącz reklamyLogowanieRejestracja
Szukaj haseł

Słownik definicji dogrywka

W naszym internetowym słowniku pojęć i definicji znajdziesz liczne przykłady definicji słowa dogrywka. Znajdziecie tutaj sporą listę różnych krótkich, oraz sporo długich definicji opisujących słowo dogrywka. Udostępniany dokładny wykaz pojęć, to różne określenia zmierzające do jednoznacznej charakterystyki słowa dogrywka, lub podające choćby w ogólnikowy sposób rozumienia tego słowa. Najbardziej znane definicje słowa dogrywka to: walka szermiercza dodatkowa, dodatkowy mecz decydujący o awansie do wyższej klasy rozrywek, dodatkowa rozgrywka sportowa, dodatkowa walka w szermierce, repasaż w sportach wodnych, w piłce nożnej 2x15 minut, dodatkowy czas gry, baraż decydujący o awansie do wyższej klasy rozrywek, dodatkowy wyścig w kolarstwie, walka dodatkowa w szermierce, nadplanowy mecz, mecz dodatkowy, tie-break, przedłużenie czasu gry lub dodatkowy mecz w sytuacji, gdy gra nie została roztrzygnięta, przedłużenie czasu gry lub dodatkowy mecz w sytuacji, gdy gra nie została rozstrzygnięta, spotkanie repasażowe, spotkanie barażowe, tie break, w wyniku remisu, dodatkowa walka szermiercza, walka barażowa, baraż florecistów, przedłużenie czasu gry gdy gra nie została rozstrzygnięta, dodatkowy mecz gdy gra nie została rozstrzygnięta, 2x15 minut, zaciekła obrona, baraż w sprincie kolarskim, repesaż w wioślarstwie, baraż w sporcie, nadplanowy wyścig kajakarzy.